2.kolo sonj 2/2

15. března 2008 v 16:36 |  sutaze
a drhuhá časť

6.súťažiaca:.Lucííík999
http://luciii999.blog.cz
Jeden den v patách Siriusovy obdivovatelky
Na hodinách právě odbila pátá hodina ranní a Sylvia se pomalu začala probouzet. Zatím co většina obyvatel Bradavického hradu měla ještě půlnoc, ona jako každé ráno, rychle pelášila do koupelny. Ptáte se, co ji přimělo stávat takto brzo? Na to jednoduchá odpověď: Sirius Black, místní kasanova. Tak jako většina ženské populace školy, i ona patřila k jeho obdivovatelkám. Tedy to je slabé slovo, ona byla jedna z největších a z nejneodbytnějších obdivovatelek na škole. Už mockrát s ním něco měla a on jí vždycky po jedné noci odkopl, jak kus hadru. Jí to však bylo jedno. Naivně si myslela, že když mu bude co nejvíc na očích, jednou se do ní určitě zamiluje.
A ze stejného důvodu vstává, den co den v pět ráno, aby se stihla pro "Siriusinka", jak ho s oblibou oslovuje, zkrášlit. Obvykle strávila v koupelně něco přes dvě hodiny. Její spolubydlící to ze začátku strašně štvalo, ale později si na to zvykly, nic jiného jim totiž nezbylo.
Po dvou a půl hodinové zkrašlovací kůře, která zahrnuje sprchu, mytí vlasů, natáčení vlasů, pleťovou masku, líčení a další kosmetické úpravy, konečně vyšla zpět do ložnice. Bylo něco kolem půl osmé a její spolubydlící už netrpělivě přešlapovaly před dveřmi do koupelny. Sylvia přešla, ke svému velice obsáhlému šatníku, ze kterého vytáhla školní uniformu. Už od prvního roční ji nesnášela. Ty dlouhé černé sukně, bílé košile, u kterých si nemohla rozepnout knoflíčky, aby vynikl její velice vyvinutý hrudník, se jí přímo hnusily. Vůbec to nebyl její styl. Kdyby to bylo na ní, tak si dnes obleče kraťoulinkou bílou minisukni s červeným topem na ramínka a k tomu boty na vysokém podpatku, ale k její zlosti nemohla.
Po 'krátké' chvíli strávené před zrcadlem, byla už konečně schopna vyjít z ložnice. Ladným a pomalým krokem sestoupila schodiště do společenské místnosti. S nadějí že uvidí svého Siriuska, se rozhlédla po místnosti, avšak k její smůle, byl už zjevně na snídani. Posadila se do křesla a čekala na svojí kamarádku Karoline, která byla taktéž velkou obdivovatelkou Siriuse Blacka.
"No kde se flákáš? S takovou nestihneme po snídani, dojít před učebnu formulí dřív než Siriusek," vyhrkla po deseti minutách Sylvia a na kamarádku, místo pozdravení.
"Promiň, ale měla jsem závažný problém. Představ si, že tenhle pramen vlasů se vlnil úplně jinak než ty ostatní a vůbec se mi nedařilo, je sjednotit. No prostě hrůza. Dokážeš si přestavit, kdyby mě tak viděl Siriusek? To bych nepřežila," vysvětlovala Karoline svůj pozdní příchod, během cesty do Velké síně.
"Už ho vidím. Ach…je krásný jako vždycky. Pojď, jdeme ho pozdravit," vydechla Sylvia, když vešla do síně a spatřila svého idola.
Rychlým krokem došly k místu, kde Sirius seděl, společně se svými kamarády. Právě se něčemu vesele smáli, když si holky přisedly vedle nich.
"Ahoj Siriusku," pozdravila ho Sylvia.
"Ahoj, hmm…Sylvia?" zeptal se zaraženě.
"Jo," vydechla šťastně.
Sirius se na ni zářivě usmál a pak se otočil zpátky ke kamarádům, kteří jen tak tak udrželi výbuch smíchu.
"Nechápu, jak se s ní můžeš bavit. Vždyť ta holka nemá hlavě nic jiného než ty svoje vlasy," otočil se na něj Remus.
"To bude asi tím, že jsi ji nikdy neviděl bez trička," odpověděl mu Sirius a zároveň na něj spiklenecky mrknul.
"Viděla jsi, jak se na mě usmál! Já ho prostě žeru. Jednou bude můj, i kdybych měla udělat cokoliv."
"Je prostě ten nejkrásnější kluk pod sluncem," rozplývala se Karoline.
"Souhlasím, co teď máme za hodinu?"
"Přeměňování s tou můrou McGonagallovou. Nechápu, jak pořád může nosit ten strašlivý drdol, vždyť z toho musí mí strašně polámané vlasy!" svěřila se kamarádce Karoline a nechápavě nad tím zakroutila hlavou.
Holky do sebe rychle naházeli musli, přece si musí držet váhu ne, a pak pelášily k učebně formulí. Ptáte se, proč šly před učebnu formulí, když měly mít přeměňování? Protože měl formule Sirius Black a ony si nemohly nechat ujít příležitost, být mu nablízku.
A takhle to probíhalo před každou hodinou. Sylvia a Karoline měly Siriusův rozvrh naučený nazpaměť. Kdekoliv se objevil, ony byly u toho a svůdně na něj pomrkávaly. Často se ovšem musely potýkat s konkurencí. Na škole se našlo více holek, a nebylo jich zrovna málo, co stejně jako Sylvia a Karoline, sledovaly každý Blackův krok.
Sirius nad tím často v duchu kroutil hlavou. Nechápal to. Ale nikdy by to veřejně nepřiznal, jelikož se drží svého motta: Dokud můžeš, užívej jsi!!!
Po odpoledním vyučování se holky vydaly do ložnice, aby si 'přepudrovaly nosy' a pak zase tradá na lov. Jen co sešly do společenky, hned ho spatřily. Ležérním způsobem seděl v křesle a pozoroval je. Sylvia se na něj usmála a on jí stejně krásný úsměv oplatil.
"Jdu na to," otočila se Sylvia na kamarádku a pomalým krokem se vydala ke svému idolu, přičemž když Sirius zjistil, že jde k němu, postavil se a vydal se jí naproti, jako by se bál, že na poslední chvíli změní směr. Jak naivní myšlenka!!!
"Ahoj, nechtěla bys jít někam, kde je více soukromí?" zeptal se ji a zároveň na ni svůdně mrknul.
"Více soukromí? A proč?" zeptala se nechápavě.
Kdyby Sirius nevěděl, co se skrývá pod tou uniformou, tak co nejrychleji odejde. Jak může být někdo tak blbý??? No budu to muset nějak vydržet. Pomyslel si.
"No třeba proto, abychom mohli dělat něco zajímavější, než si je povídat," pošeptal ji do ouška.
K Siriusově velké úlevě to Sylvii, konečně došlo a tak se nenápadně vyšli na chodbu, kde se vydali směrem do Komnaty nejvyšší potřeby. Kde mohli nerušeně uskutečnit své touhy.
Sylvia byla v sedmém nebi. Jako pokaždé když byla se Siriusem, si myslela, že teď je to napořád, že ji určitě miluje a už nikdy ji neopustí.
Jak strašlivě se mýlila…
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
7.súťažiaca:Maggdinka

www.hpmaggdinka.blog.cz
Zase spolu


Remus Lupin stál nad tělem své mrtvé ženy.Před pár minutami ji zabil paprsek zeleného světla vyslaný Bellatrix Lestrangeovou.Ano,smrtící paprsek.
Avada Kedavra-to byla ta poslední slov,která Nymfadora Tonksová slyšela,než spadla mrtvá k zemi.
Klekl si k ní a hleděl do jejích prázdných očí.Oči,vždy plné radosti a energie,té věčně vtipné a vysmáté ženy,teď byly prázdné a bez života.
Vstal a vyběhl do středu dění,do bitvy mezi dobrem a zlem.
Vše mu bylo jedno,ztratil ženu,kterou miloval.Teddy Lupin už nemá matku.
Když se otočil,uviděl jak na něj letí paprsek zeleného světla.Paprsek,který zvěstoval smrt.Ta chvíle,kdy na něj kouzlo letělo,byla nekonečná.
Promítl se mu před očima celý život
Je mu 5 let,sedí na zahradě jejich rodinného domu.Najednou se před ním objevilo něco chlupatého.Odporná zrůda.Fenrir Šedohřbet ho pokousal.Je z něj vlkodlakPřiletěla sova z Bradavic.Přečetl si obálku.Brumbál ho i přes jeho handicap přijmul ke studiu do školy čar a kouzel..Jde přeplněným vlakem.Všechny kupé jsou přecpaná,není kde si sednout.Došel až na konec vlaku,kde v posledním kupé sedí tři chlapci v jeho věku.James Potter,Sírius Blafl a Peter Petigrew.Má na hlavě moudrý klobouk.Mluví,mluví a a najednou křikne:Nebelvírvšechny lumpárny co prováděl se svými kamarády Poberty ve školeJeho úplně první polibek s krásnou dívkouJe 31.října.Právě se doslech děsivou zprávu.Běží malým městečkem,jeho kroky vede zoufalství.Zahnul do leva,zastaví se a hrůza se zrcadlí v jeho očích.Před ním leží rozvaleniště domu jeho přátel Lilly a Jamese Potterových.Nyní nějací lidé vynášejí jejich mrtvá těla ven ze sutin.Ale jejich syn Harry přežilJede ve vlaku po tolika letech zpět do Bradavic.Do jeho kupé nastupují tři kamarádi.Jeden z nich je Harry.Je tak neuvěřitelně podobný Jakešovi,ale oči,oči má po Lilly.Stojí v chroptící chýši a objímá se se Siriusem.Doteď myslel že je to vrah Harryho rodičůTeď se rozhlíží po kuchyni hlavního štábu Fénixova řádu.Dovnitř vpadla mladá, energická a nemotorná žena.Nym Tonková..Jejich první polibekStojí u oltáře a k němu kráčí krásná ženav bílých svatebních šatech.Den kdy si s Nymfou řekli své Ano.Stojí u lůžka své ženy,která v náručí drží malý a ubrečený uzlíček.Na svět přišel Teddy Lupin.Nyní znovu stojí ve Vstupní síni a opět se kouká na mrtvolu své Lásky..
Zase se uvidí s Jakešem,Siriusem,Lilly,Nym a Petrem.Ano Petr,ta zrádná krysa už také zemřela.
Paprsek zeleného světla naráží do hrudí Remuse Lupina.Jeho bezvládné tělo spadlo na chladnou zem.Jeho oči mají prázdný výraz.Jako oči všech ostatních zavražděných.
Někdo křičí,ale to už on neslyší,nemůže to slyšet.
To je osud Pobertů.Všichni jsou mrtví.Remus byl poslední ze čtyřlístku,kdo byl živý.
Tady příběh Pobertů končí.Ale všichni co je znali na ně budou vzpomínat,budou si jejich památku nadosmrti uchovávat v srdci.
Ani jeden z Pobertů nemůže žít,když kdokoliv z nich je mrtvý.Byla to pouze otázka let.
Tak jsou všichni Poberti opět spolu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kto ma postupit dalej??

Falen angel 4.9% (5)
Cassiopea 15.5% (16)
Bora 32% (33)
Lucííík999 8.7% (9)
Maggdinka 38.8% (40)

Komentáře

1 Kristýna Kristýna | Web | 15. března 2008 v 16:54 | Reagovat

Ahoj už začala soutěž o nej blog!začni si shanět hlasy!:))

2 Gabča Gabča | Web | 15. března 2008 v 17:49 | Reagovat

Ahoj,prosím,hlasuj pro mě na téhle adrese:http://bugii.blog.cz/0803/sonb-1-kolo

Kdykoliv budeš potřebovat,napiš na blog a taky pro tebe hlásnu-mnohým lidem,i když cizím,jsem hlasovala na adrese,kterou mi napsali,tak se nemusíš bát,že se na tebe jednoduše vykašlu :o) Na mě je vždy spoleh :o)

3 Teejaa Teejaa | Web | 15. března 2008 v 20:04 | Reagovat

Ahojky, prosím, hlásni pro Teejaa na této adresce>> http://natialex.blog.cz/0803/finale#komentar-24544553 << jsem ve finále, prosím pomož mi :-) máš skvělý desing, i blog, budu sem chodit častěji♥

4 Adrianne Adrianne | Web | 16. března 2008 v 10:35 | Reagovat

Panebože, proč prosím tě mažeš ty komenty? To se jako stydíš za to, jak nechutně kopíruješ cizí nápady? Ale no tak... ty jsi na to přece pyšná, no ne? Nestyď se za to, že neumíš nic vymyslet. Ale abych tě potěšila, tak se mrkni na můj blog, je tam o tobě článek, kterej tě snad potěší :)

5 Prskavka Prskavka | Web | 20. března 2008 v 18:44 | Reagovat

Fakt nechápu, jak může vyhrávat povídka od Bory. Jako fakt nic proti, ale ta od ní je ze všech nejslabší. Já jsem přišla nezávazně na reklamy ostatních a líbilo se mi spoustu povídek, ale tahle...  Fakt to nemyslím špatně, jen im to přijde jako blbost...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama